Partnerský program

  1. Každý registrovaný učitel či student má možnost být také Affiliate Partner.
  2. Nárok na odměnu ve výši 50 Kč za každého nového studenta vzniká ve chvíli, kdy se nový student zaregistruje na doméně Eduma.cz skrze aktivační link Affiliate Partnera a absolvuje na portálu jednu doučovací hodinu.
  3. Affiliate Partner může za jednoho získaného studenta získat finanční odměnu maximálně dvakrát za sebou, tzn. za jednoho studenta, který splní podmínky, může Affiliate Partner získat maximálně 100 Kč.
  4. Affiliate Partner není limitován počtem studentů, které získá. V tomto směru je odměna bez limitu.
  5. Pokud je Affiliate Partner učitel, odměna za získané studenty se automaticky přičte k jeho výdělku za odučené hodiny a je vyplácena dle podmínek o vyplácení odměny.
  6. Pokud je Affiliate Partner student, odměna se mu automaticky přičte do peněženky a může ji využít pro platbu svých dalších hodin.
  7. Eduma Advisory s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit profil Affiliate Partnera v případě, že jeho činnnost bude negativně ovlivňovat zájmy společnosti, či jinak spekulativně zneužívat Affiliate Partner program.
  8. V případě zrušení registrace Affiliate Partnera dojde k proplacení odměny, která byla Affiliate Partnerovi do té doby připsána na účet.